Twój unikatowy sklep internetowy

Twój unikatowy sklep internetowy

Jeśli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało autorskie oprogramowanie, które jest proste w obsłudze, ale równocześnie pełne przydatnych funkcji. Wszystko dlatego, żeby dostarczyć naszym partnerom i ich klientom świadczenia na największym poziomie. Założenie sklepu internetowego na platformie Shopelo.pl to gwarancja dostępu do rozwiązań przystosowanych do różnorodnych oczekiwań osób, planujących sprzedawać w Internecie. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa szybkich płatności oraz wysyłek, w tym do najchętniej wybieranych przez kupujących Paczkomatów InPost – bez konieczności podpisywania umów z firmami kurierskimi. To integracje z marketplace’ami, oprogramowaniem finansowo-księgowym oraz stronami zestawiającymi ceny i opinie, a to jedynie część świadczonych przez nas usług.

Z zebranych przez nas informacji wynika, że korzystanie z przygotowanych przez naszych specjalistów narzędzi pozwala firmie oszczędzić od 2 do 4 godzin pracy dziennie. Nasi eksperci regularnie pracują nad aktualizacjami, abyś jako sprzedawca mógł zająć się najważniejszymi kwestiami w swoim sklepie, zachowując przy tym maksimum czasu. Dostępne pakiety pozwolą Ci wybrać właściwy plan, dopasowany do Twoich wymagań. Ponadto masz okazję przetestowania naszej platformy bezpłatnie przez dwa tygodnie. Zobacz, że korzystanie z niej jest faktycznie łatwe i zacznij swoją przygodę ze sprzedażą w Internecie razem z nami.

Zakładając e-sklep na Shopelo.pl nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to bardzo dobry pomysł, jeżeli jesteś miłośnikiem czegoś oraz pragniesz połączyć hobby z zarabianiem na sprzedaży własnoręcznie robionych produktów. To doskonałe rozwiązanie, jeżeli planujesz zacząć dorabiać do wynagrodzenia, ale także sprawdzić pomysł na działalność internetową, w okolicznościach, gdy nie jesteś jeszcze przekonany, jak zostanie przyjęty przez potencjalnych kupujących. Uruchom sklep internetowy na Shopelo.pl i dołącz do firm, które już nam zaufały. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji na każdym szczeblu współpracy. Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej szczegółów.

Comments are closed.